субота, 2 листопада 2013 р.

Альбом з душею - етап 5

Привіт, вам у суботній вечір день.
От,  що значить зима близько. Сонечка мало, вранці туман, дні коротші, що наче ще й день, а хочеться вже сказати "добрийвечір" . А я вже скучила за весною, літом, ну хоча б довше сонячної осені. А вона, мабуть, вже теж нас покидає (((. Ах, про що це я?!...

Я сьогодні, майже добігаю до останнього вагону... Продовжую працювати із Галиною і блогом ЗДД над альбомом для душі ))) Настав (чи то навіть, завершується) 5 етап.Обов"язкові елементи п"ятого етапу:
 1. Мереживо (рос. "кружево")
 2. Тканинна аплікація.
 3. Все, що має крила (як живі істоти, наприклад, метелики, пташки і т.д., так і неживі предмети, наприклад, літак, а також казкові персонажі - феї, дракони і т.д.), або ж крила самі по собі.
І скажу вам чесно, тканинна аплікація мене завела в глухий кут, довго не могла знайти з нього вихід. А в результаті, вийшло досить цікаво))) от похвалила себе ))
Перша сторінка розвороту.
Як завжди у цьому альбомі - кишеньки...

Розворот сторінки:

Друга сторінка розвороту:

Ось, який він цього разу.
*********************************************************************************

А ще хочу похвастатись.
Ви вже помітили, що наша Олічка, що сидить і творить на Бамбетлі ))) захопилася ювелірним мистецтвом ))) І там така краса, дуже багато у її групі в контактах. От і я не втрималася і замовила... краса неймовірна. Ношу, майже не знімаючи. Олік, дякую тобі!!!

А ще мені пощастило отримати подаруночок! Тепер треба знайти серветки новорічні (в нас в місті з цим проблема) і задекупажити)))
Правда гарно?
*********************************************************************************

А ще, а ще!!! Я виграла першу новорічну цукерочу у Інни. Тепер у мене буде новорчний альбом. Головне про фотоапарат не забути. Правда, цього року я ні як не можу придумати новорічний костюм для свого синульки - Дмитрульки ((. Думаємо всією сім"єю. 
Ось моя виграна цукерочка)))
Інночка, дякую тобі за шанс!

І це ще не все. Інна певно шепнула щось Рендому і він мене знову обрав у розіграші смакоти від Віри. Тепер чекаю свої цукерочки і готую смачний чай )))

Дякую, що завітали.
Приємно бачити, коли заходиш у блог, а там є непрочитані повідомлення)))

Гарного вам настрою і натхненя!

13 коментарів:

 1. Гарний розворот! У мене теж були складнощі з аплікацією)))). А ще вітаю з цукерочками! Чудовий матеріал для творчості)

  ВідповістиВидалити
 2. Юлічка,молодчина! Щастить тобі з цукерками) я рада, що тобі до душі прикраси, так приємно) от тільки чого я не додумалась вкласти серветки... вірю, що ти знайдеш вихід, буде гарно поклеїти іграшки навіть якимось орнаментом!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Олічка! Та то нічого, я знайду ))) Ще погуляю в тебе в блозі і як НАДИХНУСЬ!!! ))))

   Видалити
 3. Очень милый и уютный разворот! Смотрю, не одну меня аппликация озадачила)) но ты с ней отлично справилась, очень интересно обыграла)

  ВідповістиВидалити
 4. і мені Олічкині прикраси подобаються,але поки що я собі не купила...А серветки я собі ось тут нааакууупиилааа http://vk.com/id96885621.Альбом виходить-красивущииий!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У Олічки краси для всіх вистачить )))
   ))) Дякую за наводочку, йду розглядати...

   Видалити
 5. Юлечка, какой теплый разворот у тебя вышел- любуюсь!

  ВідповістиВидалити
 6. Замечательный разворот. такие чудные детальки. С восторгом рассматривала! Здорово! Пиши адресок вышлю салфеточки)))

  ВідповістиВидалити