вівторок, 30 грудня 2014 р.

PROJECT LIFE 2015/ бути чи не бути?!

Цього року я налаштована на БУТИ!!!!
До кінця 2014 року залишилося... та що там залишилося?! Та ні чогісінько, бо справ більше ніж днів)))
... а я ще крім всього буденного і життєвого, думаю про ПЛ 2015 )))

Якщо ви пам"ятаєте, а як ні, то я пригадаю. Три роки під ряд я починаю вести ПЛ. Перший-цифровий, я довела (майже, залишилося роздрукувати кілька тижнів і це вже 2-й рік так...)
Другий рік і третій завмерли на березні (а в блозі, то і ще раніше((().

І що для мене основна проблема (не рахуючи брак часу), так це картки. Так, як я хочу щоб мій ПЛ був україномовним, то це і проблема. Бо все англійською, а бо ще трішечки щось є російською ( що для мене категорично не можливо). Так-так, я бандерівка і цим усе сказано.

Можливо, після цих слів Вас стане ще менше...але що поробиш. Україну я люблю з усіма її вадами і проблемами...але це вже інша історія, не сьогодні і не тут.

І так, повернуся до карток. Тому я вирішила, ще взятися до виготовлення українських карток. Велосипед я придумувати не буду, бо як почну, то і з цим роком знову залипну. Вони будуть прості, можливо трішки копійовані вже з відомих вам, але точно на українській мові.

Ось тут у 2013 я вже пробувала це робити

і у 2014 теж (просто змінила трішки кольори)Так от. Чому я тут розписалася?!
А все тому, що хочу залучити і вас до цієї справи.
Пропоную Спільний проект PROJECT LIFE по українськи. Тобто, це не означає, що ви зобов"язані використовувати картки українською мовою чи чи писати журналінг. Просто я хочу, щоб ми започаткували моду на ПЛ і в нас в Україні. 
В наступному пості я розпишу, що для цього потрібно. Як цей проект зробити доступним для своєї кишені. З якими проблемами я зіштовхнулася. Можливо щось пораджу (якщо є на це потреба). А ще сподіваюся на допомогу однієї майстрині, яка теж планує вести ПЛ 2015 і теж багато чим може з вами поділитися))) (переговори ведуться))).

Ну, а я буду викладати свої роботи щомісяця і ділитися з вами картками для роздруку .

Якщо ви згідні бути зі мною, то пишіть у коментарях. Я тільки за!!! Чим більше нас, тим легше буде закінчити. І повірте, маючи один альбом про 2013р., але скраповий (так я його називаю) і закінчений, я розумію, що хочу ще!!!

Чекаю на Вас!!!


6 коментарів:

 1. Дуже цікава ідея. Мені самій не подобаєть англійська мова у ПЛ. От якщо показувати бабусям, вони ж нічого не розуміють.
  А з іншого боку є такі крутяцькі картки, що не використати ну не можна.
  Тож я думаю над цією ідеєю. Може просто суміщати? Більше звісно українських карток.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, promeenchik.
   Так-так, це ще одна з причин, щоб усі могли прочитати. І справді від деяких англ. карток важко відмовитися))) І це не головне. Основною метою, є започаткувати ПЛ в Україні!!!
   Тому , ласкаво пршу до СП!!!

   Видалити
  2. Так, я приєднаюся до українського ПЛ)) Із радістю!

   Видалити
 2. Бути! Обов'язково! ПЛ - крутий в плані спогадів! Я також би суміщала, і писала би мовою, якою спілкуюся, щоб всім все було зрозуміло:) Молодець, що організовуєш СП, це гарний стимул не закинути альбом. Приєднаюся з радістю:)))))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Інночко. Чекаю на твою допомогу )))
   Як як писала, писати можна будь якою мовою (це я зробила свій вибір). Головне це зробити , бо це пам"ять реально крута. Не все ж на дисках тримати ))). І дуже хочеться по спілкуватися на цю тему з дівчатами з України.)))

   Видалити