понеділок, 28 січня 2013 р.

Календар 2013

Привітики!
Вже традиційно я щороку дарую своєму племіннику, а він же і похресник, календар. І завжди це на його день народження - 26 січня. Тому виходить так, що січень завжди залишається позаду ((. Тому цьогорічний календар починається з лютого, а закінчується січнем 2014р. ))) Ось якось так!
Ну тепер фото. Їх багато, хоч і якість їх слабенька ((.
 Лютий.

А так як фотографії племінника у мане завжди з синулькою, то і календарик вийшов із братиками )))
Березень.
Ще однією новинкою цьогорічного календарика є така собі пам"ятка-Нагадайлик. Вона нагадує про важливі дати певного місяці, свята, дні народження рідних. Тепер він уже першокласник і може самостійно прочитати.
 Квітень
 Травень
Червень
Липень
Серпень

Вересень
Жовтень

Листопад
Грудень
Січень 2014


Всі фотографії у календарику відповідають їх місяцю. А ось ця (січень) це ми перший день з Дмитриком в дома. 3дається тільки це було, а вже й рік минув!

Ну і фото зі святкуання дня народження. Племінник мій дуже любить футбол і займається ним, от я й вирішила спекти йому тортик футбольний.
І як без головного гравця -гостя ))Дякую за увагу.
3авжди рада вас тут бачити.
Гарного вам настрою і натхнення. Ну і як у моєму випадку - ще пару додаткових годинок у добі (на творчість) !!!5 коментарів:

 1. Ух ти, який гарний календар.

  ВідповістиВидалити
 2. Оого, ти майстринька яка! Дійсно, класна ідея "перекинути січень" на той рік :) І фото дуже гарно підібрані, і нагадайко - корисно і прикольно! Ну про торт взагалі мовчу... Я такого не вмію - оце масштаб!!! Повезло імениннику, одним словом :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Олічка, дякую. Така рада, що ти тут )))
   Я щаслива від тих очей, що 3устрічали мене. Це варте тих годин...

   Видалити
  2. Та я уявляю ті очі :))) Заради ни на все підеш :)

   Видалити